...

Apie mus

Remapas performance - profesionali automobilių, sunkvežimių, agro ir sunkiosios technikos programavimo įmonė. Siūlome praktiškai visas įmanomas įvairių valdymo blokų programavimo paslaugas, esame sukaupę ilgametę patirtį, žinias ir kompetenciją. Mumis kliaujasi klientai, užsienio partneriai, kolegos servisai visoje Lietuvoje, ūkininkai ir statybos įmonės. Garantuojame aukščiausią įmanomą darbų kokybę.

Kodėl mes?

Mūsų darbo su automobiliais ir jų savininkais filosofija remiasi keletu trumpų ir aiškių nuostatų, kuriomis vadovaujantis galime sukurti aukštos kokybės paslaugas:

 1. Kokybė mums yra aukščiau kiekybės. Nesvarbu kiek automobilių sugebame aptarnauti per dieną, savaitę ar mėnesį. Svarbiausia, kad kiekvienas išvykęs iš mūsų būtų 100 % patenkintas suteikta paslauga. Dirbame tol, kol pasiekiame šį rezultatą.

 2. Kliento žodis paskutinis. Mes patarsime, pakonsultuosime, išsakysime savo nuomonę, išdiskutuosime kiekvieną Jūsų problemą ir kartais leisime sau primygtinai siūlyti tik tam tikrus sprendimus, tačiau paskutinis žodis visada bus Jūsų.

 3. Greičiau ne visada reiškia geriau. Egzistuoja situacijų kurios pareikalauja daugiau pastangų energijos ir svarbiausia - laiko. Tokioms nestandartinėms situacijoms visada skiriame daugiau išteklių, daugiau viršvalandžių. Mūsų tikslas yra bet kokia kaina išspręsti Jūsų problemas, todėl niekada negailime papildomų valandų, energijos paieškoms, konsultacijoms.

 4. Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas yra tiesioginis raktas į sėkmę ir laimingus klientus. Mūsų komanda ne tik augina kompetenciją susidurdama su iššūkiais ir nestandartinėm situacijom kasdieniame darbe, bet ir nuolatos tobulinasi įvairiausiuose mokymuose ir kursuose prestižinėse akademijose bei mokyklose visame pasaulyje. Didelę dalį visų mūsų išlaidų sudaro ivesticijos į žinių ir įgūdžių atnaujinimą bei tobulinimą. Kasdien sekame savo rinkos naujoves, trendus pasaulyje, perimame jas ir taikome kasdieniame savo darbe su Jūsų automobiliais. Toks požiūris leidžia užtikrinti, jog visada priimsime moderniausius sprendimus, patarsime objektyviausiai.

 5. Šalia kokybiškos paslaugos ne ką mažiau svarbus yra ir kokybiškas, malonus aptarnavimas bei bendravimas, pagarba klientui. Mūsų nuomone tai nėra vien tik mandagios šypsenos ir frazės. Bendraudami visada stengiamės suprasti ir pajausti Jus, Jūsų poreikius ir norus. Tačiau svarbu, kad ryšys būtų abipusis ir Jums mūsų kalba, tikslai, požiūris ir kiti svarbūs dalykai būtų aiškūs ir suprantami. Mes nežadame neįmanomų dalykų, visas situacijas vertiname objektyviai bei realiai. Siekiame niekada nepalikti neatsakytų klausimų, nepatingime smulkiai ir detaliai paprastais žodžiais aiškinti apie savo darbo subtilybes, procesus ir darbus su Jūsų automobiliu. Siekiame sukurti abipusį pasitikėjimą ir ryšį, todėl niekada nepagailėsime laiko diskusijoms, konsultacijoms, atsakymams.

Tačiau ne vien tik idėjos ir mūsų siekiamybės sukuria teikiamos paslaugos išskirtumą ir unikalumą. Toliau pateikiame grynai technines priežastis, kodėl turėtumėte rinktis mus:

 1. Automobilių programavimo darbus atliekame kiekvienam automobiliui individualiai. Jokių neaiškios kilmės programų.

 1. Kiekvienas mūsų darbas prasideda ir baigiasi profesionalia pilna automobilio diagnostika. Sėkminga ir tiksliai atlikta diagnostika yra vienas svarbiausių programavimo darbų komponentų.

 2. Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintą, licenzijuotą įrangą. Pradedant diagnostikos įrenginiais, programų nuskaitymams reikalinga įranga ir baigiant programavimo įrankiais. Jokių kinietiškų klonų ir rizikos nepataisomai sugadinti automobilį.

 3. Bene vieninteliai Lietuvoje turime du galios matavimo stendus. Savo kasdieniame darbe Marijampolės filiale naudojame naują, patentuotą ir sertifikuotą keturių ašių Dyno galios matavimo stendą, kuris leidžia pasiekti geriausių ir tiksliausių rezultatų. Kauno filiale rasite naują, aukščiausios kokybės, patentuotą ir sertifikuotą dviejų ašių galios matavimo stendą, kuris geba atlikti tiksliausius matavimus iki 1250HP.

 4. Mūsų modifikuotas programas perka, naudoja ir jomis pasitiki profesionalūs chiptuneriai keturiuose žemynuose. Per dieną parduodame kelias dešimtis aukščiausios kokybės modifikuotų programų. Atsipalaiduokite, Jūsų automobilis patikimose rankose!

 5. Visiems mūsų atliktiems darbams yra suteikiama garantija. Taip pat suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Vis dar neįtikinome? Susisiekite, atvykite, kviečiame susipažinti ir pabendrauti bei įsitikinti mūsų profesionalumu patiems.