...

Apie mus

Atnaujinome buvusį Kemi Marijampolė autoservisą, sujungėme sukauptą daugiametę patirtį su šiuolaikine technika, metodais ir kompetencija. Taip gimė Remapas autocentras - geriausias ir plačiausią paslaugų sąrašą turintis autoservisas Marijampolėje, kuris jūsų automobilius pažįsta jau daugiau kaip 30 metų. Sukaupta daugiametė patirtis, atnaujinta technika, įranga ir žinios leidžia teikti aukščiausios kokybės remonto paslaugas jūsų transporto priemonėms.

Specializuojamės lengvųjų automobilių, mikroautobusų, mini sunkvežimių mechaninio remonto darbuose, siūlome ypatingai platų paslaugų ratą nuo automobilių aptarnavimo iki specializuoto remonto - važiuoklės, stabdžių sistemų, turbinų ir kuro sistemų, pavarų dėžių, kondicionavimo sistemų, elektros instaliacijos, išmetamųjų dujų sistemų ir daug kitų remonto darbų. Naudojame naujausią ir pažangiausią, sertifikuotą ir tarptautiniu mastu pripažintą įrangą. Mūsų inžinieriai reguliariai kelia kvalifikaciją ir atnaujina turimas žinias mokymuose, kursuose ir konferencijose. Nuolatos sekame rinkos naujoves, bendradarbiaujame su partneriais užsienyje ir tokiu būdu visada žengiame koja kojon su naujausiais sprendimais ir idėjomis automobilių remonto pasaulyje. Ne ką mažiau mums svarbu yra ir darbo etika, sąžiningumas, kokybiškas aptarnavimas. Į kiekvieną situaciją stengiamės įsigilinti ir siūlome individualius sprendimus, kurie leistų efektyviai išspręsti problemą ir kartu atitiktų kliento lūkesčius.

Marijampoliečių pasitikėjimą jau užsitarnavęs Remapas plečiasi ir kviečia patikėti savo automobilius ne tik programavimo, bet ir mechaninio remonto darbams.

Pirmieji Marijampolės mieste buvome įvertinti vadybos sistemos kokybės sertifikatu LT EN ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto bei variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninės prekybos srityse.