1. Ar galios didinimas nepakenks automobilio varikliui, sankabai, dėžei ir kt.?

Profesionaliai atliktas galios didinimas neigiamos įtakos automobilio mechaniniams mazgams neturės. Ypatingai svarbu prieš atliekant galios didinimo programavimo darbus gerai įvertinti automobilio galimybes bei techninę būklę , jei yra gedimų, pirma išspręsti jų tvarkymo klausimus ir tik tuomet didinti galią. Remapo servise naudojama pažangi, originali įranga, o kiekvienas automobilis programuojamas individualiai. Tai leidžia maksimaliai išpildyti kliento lūkesčius ir tuo pačiu apsaugoti automobilį nuo per greito agregatų susidėvėjimo.

2. Ar atlikus galios didinimą padidėja išmetamųjų dujų kiekis?

Ne, profesionaliai atlikus galios didinimą išmetamųjų dujų kiekis nepadidės ir normų neviršins. Dūmingumas po galios didinimo padidėja tik tuo atveju, jeigu automobilis turi techninių gedimų arba galios didinimas buvo atliktas mėgėjiškai ir neprofesionaliai.

3. Ar atliktas galios didinimas ar kiti programavimo darbai netrukdys sėkmingai praeiti techninės apžiūros?

Ne, galios didinimas nesukelia jokių neigiamų padarinių, kurie trukdytų praeiti techninę apžiūrą.

4. Kuo skiriasi Stage 1, Stage 2 ir Stage 3 galios didinimas?

Iš esmės tai gana laisvai interpretuojamos sąvokos, dėl kurių egzistuoja įvairių nuomonių. Paprastai tariant, jos apibūdina, kiek stipriai yra modifikuojamas automobilis galios prieaugiui pasiekti. Visur sutariama, kad Stage 1 yra galios didinimas tik programuojant automobilio variklio valdymo bloką. Stage 2 gali būti stipresnis galios didinimas tik programuojant, arba kartu atliekant pagrindinių mazgu mechanines modifikacijas. Stage 3 – esminis automobilio mechaninių mazgų perdarymas siekiant maksimalių galios prieaugio rezultatų.

5. Kuo skiriasi chip tuning ir remapas?

Iš esmės niekuo, tai dvi sąvokos reiškiančios tą patį – galios didinimą programuojant automobilio variklio valdymo bloką.

6. Nuo ko priklauso galios didinimo kaina?

Pirmiausia, nuo suteikiamų paslaugų kokybės, naudojamos įrangos, turimų žinių bei sukauptos patirties. Toliau – nuo automobilio modelio, variklio, norimų rezultatų ir kt.

7. Ar atliekant galios didinimą privalu eliminuoti ekologines sistemas?

Tikrai ne, jei jose nėra gedimų. Tačiau kai kuriems modeliams, norint pasiekti Stage 2 rezultatus reikalinga eliminuoti DPF.

8. Kas yra Power Box įrenginys ir kaip jis veikia?

Apie Power Box platesnė informacija pateikiama skiltyje „Paslaugos“. Atkreipiame dėmesį, kad Remapo Power Box yra naujos kartos, aukščiausios kokybės ir ypatingai rekomenduojami gamintojo garantiją turintiems automobiliams.Neradai atsakymo į rūpimus klausimus? Susisiek su mumis: info@remapas.lt