...

Automobilių aptarnavimas, paruošimas TA

Aptarnavimas

Siekiant, kad automobilis tarnautų kiek įmanoma ilgiau, o remontui netektų išleisti didelių sumų, svarbu pasirūpinti automobiliu profilaktiškai. Į automobilio techninį aptarnavimą įeina:

  • Variklio alyvos keitimas;

  • Pavarų dėžės tepalų keitimas;

  • Filtrų keitimas - alyvos, oro, kuro, salono;

  • Paskirstymo diržo keitimas;

  • Kiti reikalingi darbai;

Aptarnavimo darbus kviečiame patikėti Remapas autocentras komandai. Teisingai parinksime būtent jūsų automobilio modeliui reikalingą alyvą, pakeisime ją kartu su visais reikalingais filtrais greitai ir patikimai. Aptarnavimui naudojame tik aukščiausios kokybės, pripažintų gamintojų sertifikuotą variklio alyvą ir filtrus.

Kaip dažnai keisti variklio alyvą?

Dažniausiai variklio alyvą rekomenduojama keisti kas 10-15 tūkst. km. Tačiau daug kas priklauso ir nuo automobilio gamintojo rekomendacijų, jūsų važinėjimo įpročių. Atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas ir kitas aplinkybes, alyvos keitimo intervalas gali keistis nuo 10 tūkst. km. Iki 30 tūkst km., ar net daugiau. Pavyzdžiui, jei važinėjate išskirtinai užmiestinius tolimus atstumus, alyvą gali pakakti keisti ir kas 20 tūkst. km. Bet kuriuo atveju kviečiame kreiptis į Remapas autocentras inžinierius, patarsime individualiai būtent jūsų atveju, atsižvelgsime į automobilio gamintojo rekomendacijas.

Periodinis variklio diržų keitimas taip pat svarbus norint išvengti rimtesnių problemų. Variklio aptarnavimo metu keičiamas visas paskirtymo komplektas - diržas, guoliai, vandens siurblys, aušinimo skystis, įtempėjai ir kt., priklausomai nuo automobilio modelio ir variklio. Remapas autocentras komanda patikimai ir greitai atliks jūsų automobilio variklio periodinį aptarnavimą, pasiūlysime kokybiškus dalių komplektus, suteiksime garantiją, įvertinsime kitų, susijusių agregatų būklę ir reikalui esant parekomenduosime jų remontą.

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Daugumai automobilių savininkų techninės apžiūros atlikimas kelia stresą ir nerimą - ar viskas tvarkoje su automobiliu, ar koks nors netvarkingas mažmožis nepakiš kojos praeinant TA. Kviečiame atsikratyti nerimo dėl techninės apžiūros, jūsų automobiliu pasirūpins Remapas autocentras komanda. Palikite automobilį mums, o mes grąžinsime jį jau su atlikta technine apžiūra ir galiojančiu dokumentu. Jei TA metu kils problemų mes:

  • patikrinsime langų apiplovimo sistemą, valytuvus, stiklus (ar nėra įdaužų), garso signalą, Saugos diržus;

  • Patikrinsime visus apšvietimus (artimosios, tolimosios šviesos, atbulinės eigos, valstybinio numerio, rūko žibintai, posūkių, stabdžių signalai), sureguliuosime žibintus;

  • Patikrinsime važiuoklę, stabdžius, stovėjimo stabdį, padangų protektoriaus gylį, žarneles;

  • Patikrinsime kėbulą, išmetimo sistemą, gesintuvą, pirmosios pagalbos rinkinį, avarinio sustojimo ženklą;

  • Patikrinsime kitus aktualius ir reikalingus automobilio agregatus ar sistemas;

Atlikdami apžiūrą ir patikrinimus vadovaujamės naujausiais aktualiais techninės apžiūros reikalavimais. Tuo atveju, jei patikros metu rasime gedimų, informuosime apie juos, sudarysime remonto darbų sąmatą ir pagal jūsų pageidavimus atliksime remonto darbus.

Registracija ir konsultacija el. paštu: info@remapas.lt, arba telefonu: +37069840347