...

EGR gedimų sprendimas

EGR vožtuvas (išmetamųjų dujų recirkuliacijos vožtuvas) – dar viena ekologinė variklių sistema, veikianti išmetamųjų dujų grąžinimo į degimo kamerą principu. Išmetamosios dujos panaudojamos pakartotinai, padidėja kuro degimo efektyvumas, todėl tokiu būdu yra sumažinamas kenksmingų medžiagų kiekis automobilio išmetamosiose dujose.

EGR, panašiai kaip ir DPF filtras turi ribotą tarnavimo terminą ir automobiliui nuvažiavus tam tikrą atstumą, dėl deguonies trūkumo degiajame mišinyje ima gesti, strigti ir daryti žalą automobiliui. Tinkamai nefunkcionuojantis EGR išsiduoda sumažėjusia automobilio trauka, netolygiu variklio darbu, padidėjusiu išmetamųjų dujų kiekiu ir didesnėmis vidutinėmis kuro sąnaudomis. Simptomai gali būti įvairūs, priklausomai nuo automobilio modelio ir jame esančios EGR sistemos specifikos. Taip pat neretas atvejis, kuomet EGR gedimas prisideda prie spartesnio DPF filtro užsikišimo, suodžiai kaupiasi variklyje, įsiurbimo vožtuvuose, purkštukuose, pakaitinimo žvakėse ir kt.

Susidūrus su EGR sistemos gedimu tenka nuspręsti, ar investuoti į naują EGR mazgą, jį valyti, ar eliminuoti iš visos sistemos. Investicija į naują EGR yra brangus ir laikinas sprendimas, kadangi EGR pati savaime yra ribotą tarnavimą turinti sistema, kuri ateityje vėl suges. Valymas yra momentinis sprendimas ir jį atlikus, didelė tikimybė, kad ilgai netrukus problema vėl atsinaujins. Ilgaamžiškiausias ir ilgalaikėje perspektyvoje finansiškai patraukliausias sprendimas būtų eliminuoti EGR iš automobilio sistemos. Teisingai ir profesionaliai atliktas EGR išjungimas neturės neigiamos įtakos variklio darbui, ilgaamžiškumui, variklis „kvėpuos“ tiesiogiai šviežiu oru, todėl dirbs sklandžiau, tikėtina, jog taps gyvesnis. Atkreipiame dėmesį, kad tam tikrais atvejais EGR išjungimas susideda iš dviejų etapų – mechaninio ir programinio. Svarbu, kad abu etapai būtų atlikti profesionaliai, naudojant originalią įrangą, individualias programas.

Jei pastebėjote bet kuriuos anksčiau minėtus automobilio variklio darbo simptomus, nedelskite ir susisiekite su mūsų komanda. Didelė tikimybė, jog susidūrėte su EGR gedimu. Paskirsime jums patogų vizito laiką, atliksime profesionalią diagnostiką, nustatysime tikslų gedimą ir rekomenduosime optimaliausią sprendimo būdą būtent jums. Atlikdami EGR eliminavimo darbus naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintą įrangą, programą jūsų automobilio variklio valdymo bloko kompiuteriui kuriame individualiai, esame žinių, patirties ir kompetencijos sukaupę programavimo profesionaliai, todėl pasiūlysime jums kokybiškiausią ir 100 proc. profesionaliai atliktą EGR išjungimą tiek iš mechaninės, tiek iš programavimo darbų pusės. EGR problemą pamiršite visam laikui, galėsite mėgautis sklandesniu automobilio variklio darbu.

Jei vis dar turite klausimų apie EGR, mielai į juos atsakysime ir pakonsultuosime el. paštu: info@remapas.lt