...

Padangų montavimas, balansavimas ir suvedimas

- Kokybiškas ratų montavimas ir balansavimas lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams. Darbams naudojame naują ir pažangią įrangą, atliekame greitai ir kokybiškai, suteikiame garantiją.

- Prekyba naujomis ir dėvėtomis padangomis. Pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį. Suteiksime išsamias profesionalias konsultacijas renkantis padangas, atsižvelgsime į jūsų poreikius ir galimybes.

- Visiems įsigyjanties naujas padangas iš mūsų, pasiūlysime senųjų padangų priėmimą utilizavimui.

Padangų montavimas. Kada atlikti ir į ką atkreipti dėmesį?

Lietuvoje įstatymų nustatyta tvarka numato privalomą sezoninį padangų keitimą visoms transporto priemonėms. Žiemines padangas privaloma pakeisti iki lapkričio 10 d., vasarines - ne anksčiau kaip balandžio 1 d. (dygliuotos padangos privalo būti pakeistos iki balandžio 10 d.)

Svarbu atsakingai išsirinkti servisą šių darbų atlikimui, nekokybiškai atliktas padangų montavimas ir ratų balansavimas gali ne tik kelti pavojų kelyje bet ir turėti įtakos kitų automobilio mazgų (pvz, važiuoklės) spartesniam dėvėjimuisi ar net gedimams. Remapo autocentre pasirūpinsime kokybišku ir profesionaliu padangų montavimu, ratų balansavimu. Darbams naudojame modernią, pažangią ir patikimą įrangą, suteikiame garantiją.

Ratų balansavimas. Kada ir kodėl reikalinga atlikti?

Saugumo ekspertai rekomenduoja ratų balansavimą atlikti po kiekvieno padangų montavimo, ratų keitimo ir pan. Tiksliai ir kokybiškai atliktas ratų balansavimas garantuoja automobilio stabilumą ir tikslesnį valdymą kelyje, saugumą, optimalias kuro sąnaudas, tolygų padangų dėvėjimąsi ir maksimaliai sumažina važiuoklės gedimų tikimybę.

Sekite savo automobilį kelyje, jei pastebite, kad važiuojant tiesiu keliu automobilis krypsta į vieną pusę, įvažiavote į duobę, atsirado vibracija, arba bet kokių kitų nestabilumo kelyje ženklų, tai gali reikšti, kad reikalinga atlikti ratų balansavimą. Kreipkitės į Remapo autocentro inžinierius, nustatysime problemų priežastis ir padėsime operatyviai jas išspręsti.

Registracija ir konsultacija el. paštu: info@remapas.lt, arba telefonu: +37063382431