...

Suvedimas

Ratų geometrijos patikra ir suvedimas

NAUJIENA! Ratų ir ratų ašių suvedimas, geometrijos patikrinimas ypač modernia ir pažangia įranga - Autel MaxiSys IA900WA suvedimo ir kalibravimo stendu.

Tai viena naujausių ir pažangiausių įrangų rinkoje skirtų atlikti precizišką ratų ir ratų ašių suvedimą.

IA900W ratų suvedimui:

  • Tikrinamos padangų, stabdžių, pakabos, vairo kampo ir kiti parametrai. Pažymėtos serviso rekomendacijos, pavyzdinės nuotraukos ir pastebėjimai.

  • Automatinis suvedimo kampų tikrinimas.

  • Iliustruotos suvedimo instrukcijos, tiesioginiai rodmenys, nurodomo reikalingi įrankiai ir reguliavimo vietos rodomos viename ekrane.

Aukščiausią paslaugos kokybę užtrikina ne tik naujausia ir moderniausia įrangą, bet ir aukštos kompetencijos, daugiametę patirtį sukaupę meistrai. Prieš atliekant suvedimą detaliai patikrinam visą važiuoklę, pakabą, stabdžius, padangų nusidėvėjimą ir viską, kas gali turėti įtakos kokybiškam ratų ir ratų ašių suvedimui. Inžinierius, atliekantis darbus yra sukaupęs 18 metų patirtį tikrinant ratų geometriją ir darant suvedimus. Garantuojame aukščiausią įmanomą kokybę už prieinamą kainą.

Išrašome ratų geometrijos pažymas automobilio registravimui Regitroje (importavus automobilį iš trečiųjų šalių, po autoįvykio ir kt.).

Paslauga teikiama tik Marijampolės filiale, paslaugos kaina NUO 50.00 EUR.

Daugiau informacijos ir registracija paslaugai: info@remapas.lt; +37063455551