...

Automatinių pavarų dėžių programavimas / adaptacija / pririšimas

Tam tikrais atvejais, atliekant galios didinimą ir siekiant maksimalių rezultatų gali prireikti ne tik variklio valdymo bloko programavimo, bet ir automatinės greičių dėžės programinio patobulinimo. Atliekant aukšto lygio modifikacijas sportiniams automobiliams be pavarų dėžės programavimo apskritai nepavyks apsieiti.

Modifikuota automatinė pavarų dėžė leidžia geriau išnaudoti variklio galimybes, optimizuoti dėžės darbą, padidinti sukimo momentą. Iki 20% greičiau perjungiamos pavaros, galimybė padidinti RPM limitus ir naudingos galios diapazoną, atlikti launch control. Tai tik keletas iš daugelio naudų, kurias pagal poreikį galima gauti atlikus greičių dėžės programavimo darbus.

Dažniausiai automatinių pavarų dėžių programavimas atliekamas VAG koncerno, Mercedes-Benz ir BMW automobiliams.

Kada ir kodėl yra reikalinga ar rekomenduotina atlikti šiuos darbus patariame ir nustatome kiekvienu atveju individualiai.

Taip pat atliekame automatinių pavarų dėžių adaptacijas, pririšimą po dežės keitimo darbų.Jei turite klausimų, norite pasikonsultuoti ar daugiau informacijos kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@remapas.lt.